Úklid bytů


Kompletní úklid bytů, rodinných domů

Pro Vaši domácnost zajistíme kompletní úklidové služby na profesionální úrovni. Pravidelný i jednorázový úklid. S námi máte o úklid postaráno.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Dlouholeté zkušenosti od roku 1997, které jsou vždy k nezaplacení. Může Vám to potvrdit přes 375 našich klientů, o které pečujeme mnoho let.
 • 15% slevu na všechny naše jednorázové úklidy, za předpokladu, že pro Vás poskytujeme pravidelný úklid Vašich prostor.
 • Přístupy a možnost pracovat s naším vlastním informačním systémem, díky kterému budete mít maximální přehled nad námi provedenou prací.
 • Příjemný a léty prověřený personál, spolehlivost, preciznost, poctivost a kvalitně odvedený úklid.

Termíny dle Vašich požadavků

Termín, kdy má být úklid proveden je plně na Vás! Po přesné specifikaci termínu, náš pracovník dochází přesně v daný den a danou hodinu. Periodicky úklízíme dle Vašeho požadavku od 1x týdně 7x týdně..

Náhrada pracovníků "dovolená, nemoc"

Samozřejmostí je zastup pracovníků v době dovolených, nemoci, atp. O skutečnosti jste předem informováni. Není potřeba vaše asistence! Při náhradě zaměstnance je vždy přítomen náš technik, který nového zaměstnance kompletně seznámí s Vaším objektem a i nejmenšími detaily při úklidu. O zaškolení bude sepsán protokol, který Vám bude zaslán ještě tentýž den na Váš email.

Až příjde čas na Vaší objednávku

Zajistíme Vám jednoho stálého pracovníka, který bude pravidelně vykonávat ve Vašem prostoru Vámi požadované služby. Konkrétního pracovníka určíme až po pohovoru s Vámi. Pokud pracovník, který u Vás bude vykonávat Vámi požadované služby onemocní, nebo v případě, že Vám nebude vyhovovat může být nahrazen jiným dle dohody s Vámi.

Záleží jenom na Vás jak nám zpřístupníte svůj prostor pro úklid. Můžete být u úklidu přítomni nebo nám svěříte klíče a úklid proběhne ve Vaší nepřítomnosti.

Pojištění společnosti

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené naší činností, ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun.. Pro nepředvídané případy se naše firma ve smlouvách se svými zákazníky zavazuje nést hmotnou i právní odpovědnost za smluvně zadaný výkon činnosti svých zaměstnanců

Reference společnosti - oblast byty, rodinné domy

Pravidelné úklidové služby(kontakty na jednotlivé zákazníky, Vám zašleme jako součást kompletního cenového rozpočtu!)
 • Karolína Zamrazilová
 • Jaroslava Diatková
 • Jana Bezděková
 • Ing.Ladislav Suchánek
 • Věra Olbramovická
 • Nataša Zelingerová
 • Milena Dvořáková
 • Karolína Mladá
Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.