Volná pracovní místa


Zaměstnání u nás

Máte zájem pracovat u nás? Potřebujete brigádu v odpoledních nebo večerních hodinách? Vyhovuje Vám práce na zkrácený úvazek? Jste spolehlivý/á a pečlivý/á? Tak vítejte u nás a zkuste to s námi.

Veškerý dosavadní úspěchy jsme vybudovali zejména na kvalitně odváděné práci našich zaměstnanců. Do našeho týmu se snažíme vybírat pouze nejvhodnější uchazeče, kteří zaručí další budování dobrého jména firmy.

Neslibujeme nadstandardní ohodnocení za dobře odvedenou práci, protože dobře odvedená práce je pro nás samozřejmostí. Stejně tak je pro nás samozřejmé adekvátní ohodnocení Vašeho přínosu.

Dlouhodobě se snažíme být nejlépe platící úklidovou firmou na českém trhu, proto i nároky na zaměstnance jsou úplně někde jinde než u jiných úklidových firem.

Mezi uchazeči uvítáme nejen profesionály se zkušenostmi, ale také úplné začátečníky s ochotou učit se novým věcem

Kontaktní osoby

Jméno a příjmeníE-mailMobilní spojeníTelefonní číslo
Simona Lukčováinfo@ariaservis.cz739 005 618244 470 603
Irena Mileckáinfo@ariaservis.cz739 008 097244 470 604
Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.