Správa nemovitosti Praha

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Střed. kraj. Naše správcovská firma z Prahy pro Vás zajistí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Přenechte nám vaše starosti se správou nemovitostí, my je vyřešíme k vaší spokojenosti. Zajistíme kompletní správu nemovitostí s minimální osobní účastí výboru SVJ, majitelů domu, developerů, členů družstva nebo majitelů budov. Správa nemovitostí všech velikostí. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj bez skrytých poplatků. Nejsme jako jiné správcovské firmy, u nás Vás žádné skryté poplatky nečekají, spolupracujte s naší společností správa nemovitostí.

Kvalitní správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj - spolehněte se na naše profesionální správce.

Nabídka služeb


Nabídka úklidových služeb

Vážení návštěvníci naší webové prezentace, dovolujeme si Vám nabídnout provedení služeb v oblasti poskytování kvalitních úklidových služeb včetně všech podpůrných procesů a kompletní hygienický servis. Provádíme veškeré vnitřní a venkovní úklidové práce pravidelně i jednorázově. Uklízíme veškeré plochy, přesně dle požadavků Vás, našich zákazníků. Zakázky vyřizujeme do 24 hodin.

Kanceláře, admin.budovy


Pro Vaší kancelář, vybereme spolehlivý tým pracovníků, kteří budou poskytovat úklidové služby dle Vašich časových požadavků.

Společné prostory domů


Úklid společných prostor probíhá dle přesného harmonogramu prací. Pravidelná kontrola je samozřejmostí.

Byty, rodinné domy


O Váš byt se postaráme, jako by byl náš vlastní. V pravidelných intervalech nebo jen jednorázově.

Obchody, prodejny


Tento druh úklidu, provádí speciálně školení zaměstnanci.Vše musí být perfektní, aby se Vaši zákazníci rádi vraceli. Čistota je toho všeho základní předpokladem!

Sportovní centra


Podle průzkumu společnosti Datasys, s.r.o. až 65% zákazníku tohoto segmentu, odchází právě z důvodu hygieny ke konkurenci.

Průmyslové haly, sklady


Chcete zároveň kvalitu, flexibilitu, spolehlivost, preciznost a poctivost? To vše Vám můžeme nabídnout přesně dle vašich potřeb, možností a přání.

Strojové čištění


Kde lidské síly nestačí, pomohou velice výkonné úklidové stroje naší společnosti. Provedeme kompletní strojové čištění veškerých ploch a materiálů.

Mytí oken, výloh


Pro Vaši společnost nebo domácnost, zajistíme kompletní mytí oken nebo výloh včetně rámů a žaluzii. Kompletní doleštění všech ploch samozřejmostí!

Venkovní úklid


Kompletní venkovní úklidové a zahradnické práce. Přenechte své starosti našim profesionálním zaměstnancům.

Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.