Úklid obchodu


Kompletní úklid obchodů, prodejen

Pro Vaši společnost zajistíme kompletní úklidové služby a hygienický servis na profesionální úrovni. Poskytujeme pravidelné i jednorázové úklidové služby veškerých prostor 24 h denně 7 dní v týdnu. S naší úklidovou firmou se domluvíte na jakémkoliv úklidu!

Co Vaší firmě můžeme nabídnout?

  • Dlouholeté zkušenosti od roku 1997, které jsou vždy k nezaplacení. Může Vám to potvrdit přes 375 našich klientů, o které pečujeme mnoho let.
  • 15% slevu na všechny naše jednorázové úklidy, za předpokladu, že pro Vás poskytujeme pravidelný úklid Vašich prostor.
  • Přístupy a možnost pracovat s naším vlastním informačním systémem, díky kterému budete mít maximální přehled nad námi provedenou prací.
  • Příjemný a léty prověřený personál, spolehlivost, preciznost, poctivost a kvalitně odvedený úklid.

Před zahájením spolupráce

Na základě Vaší poptávky vypracujeme cenovou kalkulaci, navrhneme nejvhodnější úklidový plán. Připravíme návrh smlouvy o dílo. Po odladění smlouvy, zajistíme pravidelné nebo jednorázové úklidové služby k Vaší plné spokojenosti. Již zítra, můžeme uklízet právě Vaš prostory.

Nepracujeme nikdy podle vzoru, ale vždy jsme připraveni s Vámi a pro Vás najít to nejvhodnější řešení. Každému zákazníkovi připravujeme všechno nově, od analýzy potřeb až po řízení kvality. Neboť: Nejen, že se považujeme za inovativní firmu, která nabízí individuální řešení pro každý obor – také tak jednáme.

Prevence je základ

Pravidelné zákazky odborně kontrolují manažeři kvality naší společnosti, kteří Vám následně zasílájí podrobné kontrolní hlášení. Před zahájení spolupráce jsou Vám přiděleni manažer, kontrolor kvality a asistentka, kteří budou řešit veškeré Vaše požadavky, organizovat, řídit a kontrolovat naše zaměstnance. Tímto způsobem zaručujeme Vaší maximální spokojenost. Naším cílem je osvobodit Vás od všech starostí s úklidem.

Termíny dle Vašich požadavků

Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a přáním. Po přesné specifikaci termínu, náš pracovník (nebo tým) dochází přesně v daný den a danou hodinu. Periodicky úklízíme dle Vašeho požadavku 1x týdně 7x týdně v nočních, ranních či denních hodinách.

Náhrada pracovníků "dovolená, nemoc"

Samozřejmostí je zastup pracovníků v době dovolených, nemoci, atp. O skutečnosti jste předem informováni. Není potřeba vaše asistence! Při náhradě zaměstnance je vždy přítomen náš technik, který nového zaměstnance kompletně seznámí s Vaším objektem a i nejmenšími detaily při úklidu. O zaškolení bude sepsán protokol, který Vám bude zaslán ještě tentýž den na Váš email.

Zajištění potřebných pomůcek

Každou zakázku, vybavíme kvalitní úklidovou chemií a potřebným strojovým vybavením. Vše zůstává uskladněno u Vás po celou dobu spolupráce.

Pojištění společnosti

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené naší činností, ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun. Pro nepředvídané případy se naše firma ve smlouvách se svými zákazníky zavazuje nést hmotnou i právní odpovědnost za smluvně zadaný výkon činnosti svých zaměstnanců.

Reference společnosti - oblast prodejny, obchody

Pravidelné úklidové služby(kontakty na jednotlivé zákazníky, Vám zašleme jako součást kompletního cenového rozpočtu!)
  • Nataša Zelingerová
  • Fio leasing a.s. (7 poboček)
  • Benu lékárny (4 pobočky)
  • Dek, a.s.
  • Cestovní kancelář Fischer (6 poboček)
  • A mnohé další
Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.