Sponzorujeme


Naše sponzorské dary

Dary pro rok 2019:

  • Lékaři bez hranic
  • Občanské sdružení Paprsky naděje
  • Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc
  • Základní škola, Ke Kateřinkám
  • Fotbalové mužstvo Dolní Jirčany
  • Projekt: Cesta za DUHOU

Pokud jste nezisková organizace a rádi by jste se přihlásili do naší databáze možných příjemců finančích darů, pošlete nám žádos vždy do konce měsíce září. Každý rok plánujeme minimálně čtyři projekty s darcovskou tématikou.

600

tisíc korun

40

Obdarovaných organizací

180

Zaměstnanců

3760

Zakázek ročně

Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.