Sekání trávníků


Sekání zahradních ploch a trávníků

Poskytujeme údržbu a úpravy zahrad a parků, sekání trávníků, prořezy korun stromů a porostů, kácení a průklesty dřevin, vysazování rostlin , úklid veřejných prostranství a chodníků, zimní úklid chodníků a to jak ručně, tak s využitím malé úklidové techniky.

Jednotlivé služby

 • Sekání zahradních ploch a trávníků
 • Čistění pozemků před sečením
 • Sekání těžko dostupných ploch křovinořezem
 • Práce s motorovou pilou
 • Čištění ploch zanesených náletem, včetně vyřezávání náletu
 • Provzdušnění trávníků
 • Hnojení trávníků
 • Celková údržba zahrad (prořez, mulčování, plení, atp.)

Strojové vybavení

 • Křovinořez čtyřtaktní benzín, počtem kusů: 38
 • Křovinořez stihl, počtem kusů: 18
 • Sekačka na motorový pohon, počtem kusů: 22
 • Sekačka na elektrický pohon, počtem kusů: 7
 • Zahradní traktor, počtem kusů: 9
 • Multikára M25, počtem kusů: 2

Užitečné informace o sekání trávy

Pokud budete pravidelně sekat trávu na své zahradě či zahrádce, je dobré si uvědomit, že sekání není jen o vytváření bezvadném vzhledu zahrady, ale že také velmi významně sekáním ovlivňujeme hustotu trávníku.

Při sekání trávy, dochází k tvorbě nových výhonků (bočních), nových listů a v neposlední řadě odnoží. Sečení trávy dále potlačuje některé typy plevelných travin, pravidelným sekáním trávníku jim tak znesnadníme jejich další růst a rozmnožování.

Pro umožnění maximálně správného vývoje trávníku je často odborníky doporučováno sekat trávu na třetinu její výšky. Avšak je zapotřebí míti na zřeteli, že takřka ideální výška na sečení trávy by se měla pohybovat mezi 3,5 až 5 centimetry - odhad přijde s přibývajícími zkušenostmi.
Obecně vzato bychom nikdy neměly nechávat trávu růst zbytečně vysokou.

Příliš vysoká tráva je v prvé řadě nevzhledná, dále pak je často zdrojem nepříjemných plevelů pro ostatní části zahrady a ještě zohledňujeme hledisko výskytu možných hlodavců a ostatních nepříjemných parazitů.

Sekání trávy a travnatých ploch tak z velké části nejen pomáhá vytvářet kultivovaný vzhled našeho trávníku, ale vytváříme tím i jisté protiopatření vůči nežádoucí škůdců.

Z naší praxe také víme, že kvalitně posekaný trávník je ideálním místem pro spočinutí těla, očí i ducha.

Obraťte se na nás s důvěrou. Sekání trávy a péče o ni je náplň naší práce úklid Praha.

To, že jsme rodinná firma značně zákazník pociťuje při kontaktu s naší společností, kdy se setkává s velice kladným přístupem, ať jde o zakázku jakéhokoliv rozsahu.Touto skutečností se značně lišíme od naší konkurence.

Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.