Pravidelný úklid


Pravidelný úklid kanceláří, společných prostor domů, hotelů, bytů, wellness, fitness

Kompletní pravidelný úklidový servis pro Prahu a středočeský kraj!

Hledáte úklidovou firmu, která Vám zajistí bezproblémový pravidelný úklidový servis v Praze a Středočeském kraji? Potřebujete, aby úklid nenarušil chod ve Vaší firmě, kanceláři, domě, skladu nebo hale?

Chcete zároveň kvalitu, flexibilitu, spolehlivost, preciznost a poctivost? To vše Vám můžeme nabídnout přesně dle vašich potřeb, možností a přání. 

Co Vám můžeme nabídnout

 • Dlouholeté zkušenosti od roku 1997, které jsou vždy k nezaplacení. Může Vám to potvrdit přes 375 našich klientů, o které pečujeme mnoho let.
 • 15% slevu na všechny naše jednorázové úklidy, za předpokladu, že pro Vás poskytujeme pravidelný úklid Vašich prostor.
 • Přístupy a možnost pracovat s naším vlastním informačním systémem, díky kterému budete mít maximální přehled nad námi provedenou prací.
 • Příjemný a léty prověřený personál, spolehlivost, preciznost, poctivost a kvalitně odvedený úklid.

Co vše pravidelný úklid zahrnuje

Pravidelný úklidový servis zahrnuje poskytování individuálních služeb v předem dohodnutých termínech. Společně se dohodneme na dnech a přesných hodinách, kdy má úklid probíhat. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a přáním. Pokud budete chtít, můžeme pro Vás uklízet mimo pracovní dobu nebo v časech, kdy nenarušíme chod Vaší firmy. Dáváme Vám také možnost pro Vás uklízet neptřetržitě i v nočních hodinách.

Pro koho je pravidelný úklidový servis vhodný

Pravidelný úklidový servis je vhodný zejména pro firmy, kanceláře, callcentra, společné prostory, administrativní budovy, úřady, školy, bazény, obchodní a zábavní centra, hotely, restaurace, sportovní a odpočinkové areály, činžovní a panelové domy, byty či rodinné domy a sídla.

Zajištění potřebných pomůcek

Každou zakázku, vybavíme kvalitní úklidovou chemií a potřebným strojovým vybavením. Vše zůstává uskladněno u vás po celou dobu spolupráce.

Pojištění společnosti

Nemusíte mít obavy - za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 10 milionů korun.

Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý klient je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Reference společnosti

Pravidelné úklidové služby(kontakty na jednotlivé zákazníky, Vám zašleme jako součást kompletního cenového rozpočtu!)
 • SIPRAL a.s. - Praha
 • Sipral a.s.  - Jirny
 • SKY SELECT INT., s.r.o.
 • Slovácké strojírny,akciová společnost
 • StringData s.r.o.
 • Transforwarding a.s.
 • TRIDO, s.r.o.
 • WELLEN a.s.
 • WH-KOTE, s.r.o.
Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.