Kontaktujte jednatele


Volejte jednateli

Vážení  zákazníci naší společnosti,
jistě znáte známé pořekadlo: „Není na světě ten, aby se zavděčil lidem všem“. Aby se naší společnosti dařilo toto rčení nenaplnit, rozhodl jsem se již v samém počátku svého působení v čele Aria servis, s.r.o. věnovat svoji pozornost každé připomínce či podnětu, které byly směrem ke mně či mým spolupracovníkům vzneseny.

Pokud i Vy máte pocit, že by něco či někdo v naší společnosti měl fungovat lépe, neváhejte mne o svém poznatku nebo zkušenosti informovat prostřednictvím elektronické pošty na adrese dalibaba@ariaservis.cz.

Pro Vás, kteří nevěří, že se budu věnovat konkrétně jejich námětu či mají pocit, že je lepší záležitosti řešit v reálném čase, dávám k dispozici své osobní mobilní telefonní číslo: +420 739 007 853.

V obou případech můžete očekávat odpověď do dvou pracovních dnů od okamžiku, kdy budu kontaktován.

Nutno však podotknout, že převážnou část příchozích e-mailů, případně telefonátů, tvoří pozitivní ohlasy na činnost společnosti a jejích zaměstnanců.

Pokud máte zájem si část dopisů, které přišly jako pozitivní reakce přečíst, máte možnost a to po zaslání žádosti na mou emailovou adresu.

S přátelským pozdravem

David Dalibába

Jednatel společnosti

Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.