Desatero


Desatero naší společnosti

Máme své pevné zásady, které dodržujeme, vyzkoušejte si nás právě Vy.

Desatero společnosti Aria servis, s.r.o. Vám pomůže pochopit naši firemní kulturu, poznat naše hodnoty a představí Vám, jaké jsou firemní cíle a vize.

Desatero společnosti:

  • Náš zákazník náš PÁN!
  • Zakládáme si na pozitivní a příjemné firemní kultuře založené na soutěživosti, upřímnosti, kreativnosti a nepolitikaření našich kolegů (zaměstnanců).
  • V jednoduchosti je síla! Jsme zastánci přímého a prostého jednání! Chceme komunikovat se zákazníky, obchodními partnery a kolegy efektivně, přesně, stručně a rychle. Přitom udržet náklady na nejnižší úrovni, být neustále k dosahu a ušetřit všem stranám čas!
  • Uděláme vše možné, abychom byli Vaším spolehlivým obchodním partnerem!
  • Na obchod, který přináší prospěch jen nám, se nezaměřujeme. Zaměřujeme se na spolupráci, která přináší užitek naším obchodním přátelům i nám!
  • Náš cíl je celoživotní vzdělání! Chceme spolupracovat s lidmi (kolegy), kteří jsou ambiciózní, schopní, praktičtí a znalci v daném oboru. Chceme kolegy, kteří touží a vyhledávají nová a lepší řešení a chtějí se neustále vzdělávat a být našimi spolupodnikateli! Naše motto: "Nikdy se nevzdávat"!
  • Neslíbíme Vám zázraky, ale co Vám můžeme slíbit je naše tvrdá práce a profesionalita, abychom uspokojili Vaše potřeby na 100 %!
  • Usilujeme o neustále vylepšování zákaznického servisu.
  • Chceme růst a být úspěšní, chceme růst spolu s Vámi!

375

Stálých klientů

20

Let na trhu

180

Zaměstnanců

3760

Zakázek ročně

Katalog společnosti

úklidové služby v nejvyšší kvalitě

Naše spolehlivá úklidová firma pro Vás zajistí kompletní úklidové služby .

Zavoláme vám

Pošlete nám Váše telefonní číslo. My Vám zavoláme do 60 minut.

Úklidové firmy Praha naše zaměstnance neustále školíme, aby jsme zaručili Vaší maximální spokojenost s provedenými úklidovými službavi naší úklidovou firmou. Naše úklidová firma je p ovažována za nejkvalitnější úklidové firmy v Praze. Vyzkoušejte si úklidové služby od naší úklidové firmy ještě dnes.

Sledujte aktivity naší úklidové firmy na sociálních sítích!

Kontaktní informace


Newsletter


Získejte výhodné nabídky

© Copyright 2016 - 2019 | Aria servis, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované úklidovou firmou Aria servis, s.r.o., včetně veškerých údajů na webových stránkách úklidové firmy Aria servis, s.r.o., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž úklidová firma Aria servis, s.r.o. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi úklidovou firmou Aria servis, s.r.o. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině.